Filtreler

Samm Teknoloji, 2023 Stratejik Planlama Toplantısı


Tarih: 2022-11-29

Samm Teknoloji, 2023 Stratejik Planlama Toplantısı

Samm Teknoloji, 2023 Stratejik Planlama Toplantısı

SAMM Teknoloji olarak; Stratejik Planlama toplantımızı Titanic Hotel'de gerçekleştirdik. Toplantımızın ana konusu; 2023'te gerçekleşmesini beklediğimiz hedeflerimiz oldu. Departman yöneticilerimizin 2023 hedeflerine yönelik yaptıkları birbirinden değerli sunumlar için kendilerine teşekkür ediyor, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi artarak devam eden başarılarımızı 2023 yılında da devam ettirmek istiyoruz.

 

Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge'sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön