Filtreler

İştiraklerimiz

Samm Technology Factory

İştiraklerimiz

 

SAMM Teknoloji, hizmetlerimizi ve müşteri tabanımızı büyütmeye öncelik vermek için çalışmalarını her zaman üçüncü taraf bağlı kuruluşlara genişletmeye ve yeni yan kuruluşlar kurmaya çalışmaktadır. Hedeflerimize yönelik ilerlememizi bağlı şirketlerimizle paylaşmak, çözümlerimizin kalitesine ve bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetine daha fazla odaklanmamızı sağlar. SAMM Teknoloji büyümeye ve zorluklarını yeni iş ortaklarına yaymaya ve gelecekteki olası fırsatları hedeflemeye devam edecek.

 

 

 

KOCAELİ SAVUNMA SANAYİ ve Ticaret Anonim Şirketi

Kocaeli Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulumunu 28 Mart 2019 tarihinde tamamlanmış olup, amacı; Türk Savunma Sanayinin bir bütünlük içinde kurulup, top yekun sanayimizle birlikte geliştirilmesi ve zamanla dünyada mevcut savunma, havacılık ve uzay sanayileriyle bütünleşebilecek üreticilik ve teknolojik olgunluk seviyelerine çıkarılabilmesini ve bu suretle savunma, havacılık ve uzay araç ve gereçleri üretimi ve ihracatının gerçekleşmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır. Yani özgün tasarımlar ile yerli ve milli olarak gerçekleştirilecek cihaz ve sistemler ile dünya pazarları hedeflenmiştir.

KOCAELİ SAVUNMA SANAYİ ve Ticaret Anonim Şirketi

 

 

İNSİGMA Mühendislik Danişmanlik ve Ticaret Anonim Şirketi

INSIGMA Engineering, çeşitli endüstrilerde yapısal sağlık ve durum izleme uygulamaları için yeni fotonik sensör teknolojilerini kolaylaştırmak amacıyla 2020 yılında kurulmuş genç bir şirkettir. Yenilikçi fotonik algılama teknikleri ile birlikte birçok sinyal işleme uygulamasında 25 yılı aşkın deneyimimizle, kritik varlıkların 7/24 izlenmesi için özelleştirilmiş fiber optik tabanlı algılama çözümleri sunmayı amaçlıyor.

İNSİGMA Mühendislik Danişmanlik ve Ticaret Anonim Şirketi

 

SAMM GmbH, Düsseldorf

Türkçe:

SAMM Teknoloji, kurumsal operasyonlarını yeni bölgelere genişletmeyi amaçladığından, SAMM GmbH, Düsseldorf-Almanya'da bir ortak şirket olarak kuruldu. Avrupa'nın merkezinde yer alan SAMM GmbH, Avrupa ülkelerinde marka bilinirliği oluşturmak için yeni bir fırsat sundu. Bununla birlikte, SAMM tarafından sağlanan telekomünikasyon çözümlerinin ve ürünlerinin çoğu, Avrupa güvenlik standartları ve ürün sertifikaları ile uyumludur.

Deutsch:

Da SAMM Teknoloji seine Unternehmenstätigkeit auf neue Regionen ausdehnen möchte, wurde die SAMM GmbH als Beteiligungsunternehmen in Düsseldorf gegründet. Im zentrum von Europa gelegen, bot die SAMM GmbH eine neue Möglichkeit, die markenbekanntheit in europäischen ländern zu stärken. Dennoch entsprechen die meisten Telekommunikationslösungen und produkte von SAMM den europäischen sicherheitsstandards und produktzertifizierungen.

SAMM GmbH, Düsseldorf

 

 

SAMM ENERJİ Contracting and Trade Joint-Stock Company

SAMM Enerji, özel uzmanlık gerektiren satış ve anahtar teslim projeler yapmaktadır. SAMM, uzun yıllardır elektrik ve enstrümantasyon işlerinin mühendislik ve uygulama hizmetlerini vermektedir. SAMM, Türkiye'nin en büyük yeni rafinerisi SOCAR'ın ilk mega elektrik enerjisi projesini tamamladı. SAMM, SOCAR ile sözleşme imzalayarak Ege Star Rafinerisi'nin tüm elektrik altyapısını gerçekleştirdi. SAMM Enerji verimliliği, İSG, personel kalitesi ve uluslararası düzenlemelere uyumu ile enerji sektöründe öncü olduğunu kanıtlamış ve çoğu uluslararası şirketin dikkatini çekmiştir.

SAMM ENERJİ Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi
 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön