Filtreler

Thermon, Samm Teknoloji'yi Ziyaret Etti ve En İyi Performans Ödülünü Verdi


Tarih: 2023-09-11

Thermon, Samm Teknolojiyi Ziyaret Etti ve En İyi Performans Ödülünü Verdi

Thermon, Samm Teknoloji'yi Ziyaret Etti ve En İyi Performans Ödülünü Verdi

Thermon Winter Warm-Up etkinliği kapsamında SAMM-1 ve SAMM-2 fabrikalarımıza değerli #Thermon ve Thermon Avrupa temsilciliklerinin katılımı ile ziyaret gerçekleştirilmiştir.

Hollanda'daki Thermon Europe B.V.'den çok sayıda seçkin konuğun katıldığı tura, Thermon Europe B.V.'nin EMEA Satış Kanalları Lideri Sayın Michel Salsmans ve Uluslararası Müdür Direktörü Sayın Mathon Weijers liderlik etti.

SAMM Teknoloji A.Ş. Thermon Europe B.V. tarafından 2022/2023 Avrupa'nın en yüksek cirolu temsilcisi ödülüne layık görüldü.

Ayrıca turda, tüm katılımcılar tarafından olumlu karşılanan, yakın zamanda oluşturduğumuz Termal Dağıtılmış Fiber Algılama sistemi prototipimizin bir sunumu da yer aldı.

Başta Thermon ve Samm Teknoloji olmak üzere ziyaretimizin başarılı geçmesine yardımcı olan herkese teşekkür ederiz. Başarı kapsamımızı genişletmek için gelecekte ek geziler yapmayı umuyoruz.

Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge'sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön